Львівську обласну Малу академію наук на виставці представляв учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею Кузь Роман з роботою «Розрахунок з’єднання арматурних стрижнів пружно-пластичною обтискною муфтою». Хлопець переміг у секції матеріалознавство та перспективні технології, здобувши перше місце.
Зазначимо, що на виставці-конкурсі було представлено понад 100 робіт здібних старшокласників майже з усіх областей України. Програма виставки-конкурсу передбачала демонстрацію моделей і макетів, стендовий (постерний) захист науково-дослідницьких проектів, лекційні заняття та демонстрації експериментів; зустрічі з науковцями провідних вищих навчальних закладів та установ НАН України.
Відвідувачі виставки-конкурсу мали можливість ознайомитися з учнівськими роботами за такими напрямами: електроніка та приладобудування; матеріалознавство та перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.
Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Програмами фінансової ...
Наступна новина: Волинська область: ...
Як обрати вагінальний вібратор: баланс ...
Як б'юті-бізнесу потрапити в ChatGPT?
Як обрати вібратори для клітора: що справді впливає на комфорт і враження
Преимущества вскрытия замков от профессионалов
Панічні атаки у жінок: як розпізнати та повернути контроль над тілом