Так, 25 жовтня проведено комплексне пожежно - профілактичне відпрацювання сіл Старий Майдан та Білка Червоноармійського району. Рейдова перевірка Старомайданівської сільської ради розпочалась із зустрічі-бесіди посадових осіб та активістів, запрошених для проведення на території сільради заходів.
До рейдових груп увійшли представники ДСНС, районної влади, робітники сільради, служб у справах дітей та соціального захисту населення, медичні працівники фельдшерських пунктів.
Під час візиту до осель місцевих жителів, кожному господарю вручалися пам'ятки безпеки, в яких зазначені основні недоліки, що допускаються при монтажі та експлуатації електрообладнання й пічного опалення. Під час рейду наголошувалося на обережному поводженні з вогнем та недопущенні пожеж через дитячі пустощі. Крім проведення профілактичних бесід, фахівці оглядали стан електромережі, виявляли «жучки» (саморобні запобіжники в електролічильниках), замінюючи їх на справні.
Окрему увагу під час відпрацювання фахівці приділили багатодітним сім’ям, самотнім пенсіонерам, неблагонадійним особам. Господарям була надана консультативна допомога, роз’яснення ризиків, перевірені умови побуту, висунуто вимоги до підтримання пожежної безпеки оселі.
У загальноосвітній школі села Старий Майдан співробітники Управління ДСНС в області провели заняття з учнями та педагогічним колективом щодо вміння користуватися вогнегасниками, довели до присутніх вимоги правил пожежної безпеки, поведінки в різного роду життєвих ситуаціях, характерних для осінньо-зимового періоду. Отримані теоретичні знання з безпеки рятувальники перевірили на практиці, давши сигнал «Увага всім!». Учні, вчителі та обслуговуючий персонал оперативно та організовано провели евакуацію зі школи.
Підбиваючи підсумки проведеної роботи в сільському будинку культури під час сходу жителів сіл, сільський голова розповів, що сільською радою проводяться заходи щодо дотримання громадянами правил пожежної безпеки. Зокрема, згідно графіків проводяться навчання населення правилам пожежної безпеки, періодично оновлюються куточки з агітаційними матеріалами, організовується подвірний обхід пристарілих, одиноких, інвалідів та неблагополучних сімей щодо дотримання ними пожежної безпеки, щорічно розробляється цикл лекцій з пожежної безпеки для учнів різних вікових груп. Тому проведення профілактичної роботи серед населення є альтернативою в поліпшенні протипожежного захисту населеного пункту та попередження трагічних випадків.
У свою чергу начальник Червоноармійського районного сектора Управління ДСНС України у Житомирській області Анатолій Павленко повідомив, що заходи такого масштабу проводяться вже не вперше. Упродовж осінньо-зимового періоду комплексні профілактичні відпрацювання пройдуть і в інших населених пунктах, аби запобігти виникненню пожеж. Як показує багаторічний досвід, саме такі заходи мають надзвичайно позитивний вплив на свідомість населення.
У ДСНС у Житомирській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Делегація з Луцької міської ...
Наступна новина: У Львові відкрили новий ...
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Кому Насправді Потрібна Реклама На Білбордах По Всій Україні
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав