Завершилися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою спортивних ігор Львівщини “Здоров'я літніх людей”

28.10.13 16:21 0 814
Сонячного суботнього дня 26 жовтня ц.р. у м. Самборі, на міському стадіоні (вул. Коперника, 13) відбувся легкоатлетичний крос за програмою спортивних ігор “Здоров'я літніх людей” серед учасників віком від 40 років та старших.
Змагання проведені управлінням молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” та Самбірським міським центром фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”.
Змагання відбувалися у чотирьох вікових категоріях: 40-49 років, 50-59 років, 60-69 років та 70 років і старші. Учасники кросу мали можливість позмагатись на двох дистанціях: 1 км (жінки, чол. у категорії 70+) та 2 км (чоловіки).
У цих легкоатлетичних змаганнях взяли участь спортсмени Львова, Самбора, Стрия, Дрогобича та Моршина. Загалом змагалося 48 учасників.
Серед жінок у вікові категорії 40-49 років перемогла Хмілєр Ольга, другою була - Шкімба Наталя, третьою - Мамедова Наталя; у віковій категорії 50-59 років першою була - Стадник Ольга, другою - Левіна Етель, третьою - Кулинич Марія; у віковій категорії 60-69 років першою була - Марушкевич Ольга, другою - Микитин Стефанія, третьою - Кисилиця Мирослава.
Серед чоловіків у віковій категорії 40-49: 1місце - Скимба Руслан, 2 місце - Хмилівський Юрій, 3 місце - Паращак Іван; у віковій категорії 50-59 років: 1місце - Кулинич Микола, 2 місце - Малицький Олександр, 3 місце - Кондратов Володимир; у віковій категорії 60-69 років: 1 місце - Жук Анатолій, 2 місце - Лисий Ігор, 3 місце - Мітек Йосип та у найстаршій категорії 70+: 1 місце - Дубиняк Орест, 2 місце - Колобовський Олександр, 3 місце - Левченко Володимир.
Також організатори змагань визначили найстаршого учасника змагань, яким став викладач фізичної культури Львівської ЗОШ №91 Орест Дубиняк, котрий подолав дистанцію 1 км першим, показавши чудовий приклад іншим учасникам!
Переможці змагань з легкоатлетичного кросу були нагороджені медалями та грамотами від Львівського обласного центру ФЗН “Спорт для всіх”.

Ольга Олійник, головний спеціаліст ЛОЦ ФЗН “Спорт для всіх”

Попередня новина: Львівщина прийматиме ...
Наступна новина: "Через передачі ОСВ у ...