На початку вересня керівником Гусятинщини Президент України призначив Ігоря Баниру. Відповідно новий очільник району подав пропозиції щодо формування команди.
Відтак, першим заступником голови райдержадміністрації призначено Марію Гайдук,заступниками голови Андрія Гайдаша та Василя Ціля.
Голова Тернопільської ОДА побажав керівництву району успіхів, а також висловив переконання, що Гусятинський район буде одним із провідних в області за всіма критеріями.
Участь в апаратній нараді взяли голова райдержадміністрації Ігор Банира, голови районної ради Надія Хоптян, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, територіальних органів, інших районних служб.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Хмельниччині у жовтні ...
Наступна новина: Волинська область: під час ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим