За рахунок ще однієї субвенції з державного бюджету збільшено доходи загального фонду на надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу на 8 789 грн.
Міський голова Микола Романюк зауважив, нещодавно надійшла субвенція з обласного бюджету у сумі 100 тис. грн. Ці кошти будуть спрямовані на виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту та перепланування Центру реабілітації дітей та молоді, що на вулиці Бенделіані у приміщенні колишнього дитячого садочку.
Також збільшено видатки загального фонду бюджету міста на 3 337 000 грн, з них - 79 400 грн на співфінансування проекту «Створення Центру реінтеграції бездомних громадян в місті Луцьку».
Міський голова поінформував, що Центр планують відкрити у мікрорайоні Вересневе. Він розрахований на 40 ліжко-місць (20 для чоловіків та 20 – для жінок). Центр дозволить вирішити проблеми надання притулку для безхатченків, особливо у осінньо-зимовий період, коли існує загроза обморожень та смертельних випадків від переохолодження.
Після обговорення депутати підтримали запропонований проект рішення.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопілля: вирішення ...
Наступна новина: До кінця року на Львівщині ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей