Плавці Ганна Дзеркаль та Артур Артамонов стали дворазовими переможцями у перший день Національного Кубку України

02.11.13 22:59 0 1093
Євпаторія, 2 листопада 2013 року. Плавці Ганна Дзеркаль та Артур Артамонов стали дворазовими переможцями у перший день Національного Кубку України, повідомляє Федерація плавання України. Змагання розпочалися сьогодні у Євпаторії. Вони - відбірковий етап до чемпіонату Європи на короткій воді, який проходитиме у Данії 12-15 грудня.

«Плавців, які виконають необхідні нормативи на цих змаганнях, стануть кандидатами в команду, яка виступатиме на чемпіонаті Європи у Данії, - сказав головний тренер збірної команди України з плавання та голова тренерської ради Федерації плавання України Андрій Сердінов. – Остаточний її склад затвердить тренерська рада Федерації плавання України найближчим часом».

Ганна Дзеркаль (Соледар) перемогла на дистанції 100 м брасом. Вона фінішувала за 1:07.83. Спортсменка також стала першою на 400 м комплексним плаванням. Плавчиня завершила цю дистанцію за 4:39.25.

Артур Артамонов (Київ) переміг на 100 м вільним стилем. Його результат – 50.13. Першим плавець фінішував також на 100 м комплексним плаванням. Він подолав цю дистанцію за 55.78.

На 50 м батерфляєм відзначилася Надія Коба (Київ) – 27.05.
На 200 м батерфляєм фінішував першим Олександр Шульга (Кривий Ріг). Його результат – 1:58.95.
На 50 м брасом переміг Андрій Коваленко (Біла Церква) – 27.29.
На 100 м вільним стилем найшвидшою стала Маргарита Нєстєрова (Росія) – 54.89.
На 200 м на спині відзначилася Ірина Главник (Київ) – 2:10.26.
На 50 м на спині першим фінішував Владислав Соленков (Київ) – 25.48.
Дистанцію 400 м вільним стилем першим закінчив Дмитро Друмов (Луганськ) – 3:51.12.
На 800 м вільним стилем перемогла Ганна Стеценко (Соледар) – 8:44.94.

В естафеті 4х50 м вільним стилем перемогли спортсмени київських шкіл вищої спортивної майстерності. Серед хлопців найкраще пропливли Артур Артамонов, Ілля Підвальний, Дмитро Гурницький та Володимир Загурський. Вони фінішували за 1:31.74.
Серед дівчат перемогли Ірина Главник, Ольга Товстоган, Альона Кисельова та Надія Коба. Їх результат – 1:44.96.

Більше 300 плавців з 20 областей України, Києва та Севастополя, а також Тирасполя та Росії беруть участь у Національному Кубку України.