Плавчиня Ганна Дзеркаль тричі перемогла на Національному Кубку України

04.11.13 11:47 0 916
Євпаторія, 4 листопада 2013 року. У другий день Національного Кубку України Ганна Дзеркаль стала триразовою переможницею, повідомляє Федерація плавання України.

Ганна Дзеркаль (Соледар) перемогла на дистанції 100 м батерфляєм. Вона фінішувала за 59:12. Спортсменка також стала першою на 200 м брасом. Г.Дзеркаль завершила цю дистанцію за 2:25.50. Третю перемогу вона здобула на 100 м комплексним плаванням. Плавчиня завершила цей заплив за 1:01.62.

«Я дуже задоволена своїм сьогоднішнім виступом. Радує те, що із кожним змаганням результати покращуються. Тож буду готуватися до чемпіонату Європи, який розпочнеться у грудні», - сказала Г.Дзеркаль.

На 50 м батерфляєм відзначився Олексій Іванов (Сєвєродонецьк) – 24.43.
На 100 м брасом першим фінішував Андрій Коваленко (Біла Церква) – 58.67.
На 50 м вільним стилем найшвидшою стала Маргарита Нєстєрова (Росія) – 25.59. Спортсменка також перемогла на 100 м на спині. Її результат на цій дистанції – 1:00.69.
На 200 м вільним стилем відзначився Ілля Тесленко (Харків) – 1:49.24.
На 200 м комплексним плаванням переміг Максим Шемберев (Київ) -2:01.25.
На 200 м на спині першим фінішував Олександр Васильєв (Київ) – 1:56.06.
Дистанцію 400 м вільним стилем першою закінчила Ганна Стеценко (Соледар) – 4:18.88.

В естафеті 4х50 м комбінованим плаванням серед дівчат перемогли спортсмени з Донецької області. Ганна Стеценко, Ганна Дзеркаль, Світлана Дворяткіна та Олена Погребняк завершили цю дистанцію за 1:50.34.
Серед хлопців найкраще пропливли кияни: Олексій Васильєв, Андрій Коваленко, Владислав Соленков та Єгор Чорний фінішували за 1:40.59.

Більше 300 плавців з 20 областей України, Києва та Севастополя, а також Тирасполя та Росії беруть участь у Національному Кубку України. Змагання – відбірковий етап до чемпіонату Європи на короткій воді, що проходитиме у Данії у грудні.