Ганна Дзеркаль стала семиразовою чемпіонкою Національного Кубку України з плавання

04.11.13 17:42 0 834
Євпаторія, 4 листопада 2013 року. Плавчиня Ганна Дзеркаль (Соледар) стала семиразовою чемпіонкою Національного Кубку України, повідомляє Федерація плавання України.

В останній день змагань вона фінішувала першою на 200 м батерфляєм за 2:12.17 і на 200 м комплексним плаванням за 2:12.23.

Протягом змагань у Євпаторії Г.Дзеркаль також перемогла на 100 м та 200 м брасом, 100 м та 400 м комплексним плаванням, 100 м батерфляєм.

«Я намагаюся розвивати усі стилі плавання. Однак 200 метрів комплексним плаванням – це моя основна дисципліна. Тож я планую завоювати на цій дистанції призові місця на чемпіонаті Європи у Данії», - сказала спортсменка.

На 100 м батерфляєм переміг Любомир Лемешко (Полтава) – 52.92.

На 50 м брасом першою завершила заплив Марина Надточій (Комсомольск) – 32.11.

На 200 м брасом найшвидшим став Андрій Коваленко (Біла Церква) – 2:07.83.

На 200 м вільним стилем найшвидшою стала Валерія Подлесна (Луганськ) – 2:00.55.

На 50 м вільним стилем відзначився Дмитро Черкасов (Київ) – 22.72.

На 400 м комплексним плаванням переміг Максим Шемберев (Київ) - 4:13.50.

На 50 м на спині першою фінішувала Дар`я Степанюк (Харків) – 29.50.

На 100 м на спині переміг Владислав Соленков (Київ) – 54.88.

На 1500 м вільним стилем переможцем став Кирило Швець (Харків) – 15:22.72.

Національний Кубок України – це відбірковий етап на чемпіонат Європи на короткій воді, що проходитиме у Данії у грудні. Українську команду плавців, які виступатимуть на європейських змаганнях, сформує тренерська рада у листопаді.