Плавчиня Дарина Зевіна продовжує завойовувати золото на Кубку світу FINA

05.11.13 19:19 0 889
Сінгапур, 5 листопада 2013 року. Дарина Зевіна розпочала з золотої медалі азіатську серію Кубку світу FINA з плавання, повідомляє Федерація плавання України. Змагання стартували сьогодні у Токіо.

Спортсменка фінішувала першою на 200 м на спині за 2:02.32. Це вже сьоме золото, яке Д. Зевіна завоювала протягом семи етапів міжнародного турніру.

Другою сьогодні завершила заплив учасниця Олімпійських ігор британка Елізабет Сіммондс (2:03.30). Третьою фінішувала олімпійська призерка австралійка Емілі Сібом (2:03.44).

Д.Зевіна продовжить змагання завтра, 6 листопада, на дистанції 100 м на спині. На стартовій доріжці вона зустрінеться зі світовою рекордсменкою угоркою Катінкою Хоссу.

Попередні запливи стартують о 4:00 за київським часом, фінали – о 12:30.

Подивитися виступи нашої спортсменки можна в онлайн-режимі на сайті Федерації плавання України. Для цього перейдіть за посиланням -http://usf.org.ua/news/201311041721.html