Директор Департаменту охорони здоров’я Руслан Мостовий вручив подяки за підготовку та участь в VІІ Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності медичних сестер “Ескулап-професіонал”

Директор Департаменту охорони здоров’я Руслан Мостовий вручив подяки за підготовку та участь в VІІ Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності медичних сестер “Ескулап-професіонал”

05.11.13 19:39 0 855
Традиційно обговорюючи необхідність реформ у медицині, ми акцентуємо увагу на роботі лікаря, а особливо на важливій ролі у медичному процесі медичної сестри.
Під час колегії Департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації у п'ятницю, 1 листопада, директор Департаменту охорони здоров’я Руслан Мостовий вручив подяки за підготовку і участь у 7 Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності медичних сестер “Ескулап-професіонал” Фарійон Надії Ярославівні, Скарлош Тетяні Ярославівні, Вуїв Іванні Василівні, Волощук Наталії Степанівні, Медвєдєвій Ірині Василівні, Гладкій Марії Антонівні, Свистун Оксані Григорівні.
Як відомо, з 16 по 20 жовтня 2013 року у Дніпропетровську відбувся VІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал» за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.
До слова, за традицією конкурс проводиться в тій області, яка одержала перемогу попереднього разу. У минулому році перемогу здобула медична сестра з Дніпропетровщини Ганна Суп. Саме тому тими днями в Дніпропетровську зібралися переможниці обласних конкурсів професійної майстерності, де вони демонстрували свої теоретичні та практичні знання задля отримання звання кращої медсестри України 2013 року.
Учасники всеукраїнського конкурсу – лауреати регіональних змагань – медичні сестри, три дні демонстрували свої професійні знання, уміння, навички, необхідні для надання сестринської допомоги, у тому числі використовуючи у роботі протоколи та стандарти сестринської діяльності, алгоритми виконання маніпуляцій. Загалом у конкурсі взяли участь 23 медичні сестри, зокрема і наша - медична сестра кардіологічного відділення КЗ ТОР “Тернопільська університетська лікарня” Іванна Вуїв, яка зайняла 8 місце.
Слід сказати, що сам конкурс проходив у три етапи. Для участі в першому турі кожна з учасниць підготувала відео про себе та медичний заклад, в якому працює. Крім показу відеоматеріалів, медсестри складали тести з теорії медсестринства.
Під час другого етапу конкурсанти на базі Дніпропетровського медичного училища представили свої практичні навички з терапії, хірургії, педіатрії, а під час третього – продемонстрували свої творчі здібності. Наступний, VIII Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап-професіонал» у 2014 році буде проводитись у Черкасах.

Світлана Гуменна,
прес-служба ДОЗ ТОДА

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Електронний ключ від ...
Наступна новина: «Свобода» закликає ...

КОМЕНТАРІ