"Баварія" повторила рекорд "Барселони" в Лізі чемпіонів

07.11.13 10:12 0 878
Перемога над пльзеньской "Вікторією" (1:0) в матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів стала для "Баварії" дев'ятою поспіль, отриманою у рамках змагань. Про це повідомило видання "Чемпіон".

Діючий переможець Ліги чемпіонів виграв усі зустрічі, починаючи з чвертьфіналу сезону 2012/13. Останній раз мюнхенці оступилися 13 березня 2013 року у матчі-відповідь 1/8 фіналу з "Арсеналом" - 0:2.

Тим самим "Баварія" повторили досягнення "Барселони", встановлене в сезоні 2002/03. Тоді каталонці виграли усі шість матчів в першому груповому етапі турніру і отримали три перемоги в другому.

Успішна серія була перервана в зустрічі з "Інтером" на Сан-Сіро, що завершилася нульовою нічиєю", - пише sport-express.ru.
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: Львівщина: вадим Гураль ...