Досудовим розслідуванням встановлено, що старший інспектор двічі вимагав та отримував від фізичної особи неправомірну вигоду – 100 та 200 доларів США – за не перешкоджання у митному оформленні автомобільного двигуна, ввезеного з-за кордону.
Міру покарання посадовцю визначить суд.
Зауважимо, що усього за 10 місяців поточного року до кримінальної відповідальності на Волині притягнуто 30 працівників правоохоронних органів: 8 працівників митниці, 13 працівників органів внутрішніх справ, 2 працівника Міністерства доходів і зборів, 2 працівника пенітенціарної служби, 5 працівників Державної лісової охорони
З числа притягнутих до кримінальної відповідальності 21 правоохоронця покарано за вчинення службових злочинів, 9 – за вимагання та отримання неправомірної вигоди (хабарів).
15 працівників правоохоронних органів на Волині притягнуто до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів з ознаками корупції.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Чернігівській області ...
Наступна новина: У Львівській області ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим