У Львівській області завдяки депутату-свободівцю у Самборі відновлено якісне електропостачання кількох вулиць

У Львівській області завдяки депутату-свободівцю у Самборі відновлено якісне електропостачання кількох вулиць

08.11.13 13:00 0 587
За сприяння депутата Самбірської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Руслана Гнатика вдалося розв'язати проблему з електропостачанням кількох вулиць Самбора. Депутат долучився до ремонтних робіт фінансово, а також зумів організувати мешканців.

Тривалий час мешканці вулиць Чайковського, 9, Степана Бандери, 11, 13 – загалом 112 помешкань – потерпали від недостатньої напруги в електромережі. Замість 220 було заледве 180 вольт, через це ламалась побутова техніка. Багаторазові звернення до міської ради результатів не дали. Мерія звично виправдовувалася відсутністю коштів на заміну ще повоєнного електрокабеля на сучасний. Мовляв, немає у міськраді для виконання необхідних робіт 15,5 тис. грн.

Депутат міської ради, член ВО "Свобода" Руслан Гнатик зумів організувати мешканців будинків, які зібрали третину необхідних коштів, а решту депутат доклав сам, а також узяв на себе справу погодження документів у всіх інстанціях.

Ще до зими 112 житлових квартир отримають електропостачання належної напруги. "Допомога виборцям свого округу – основне завдання будь-якого депутата-мажоритарника", – зазначив Руслан Гнатик.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 8)
Попередня новина: Реєструємо РРО
Наступна новина: Волинські міста Луцьк і ...

КОМЕНТАРІ