Понад 27 млн грн – такою є загальна сума, яку цьогоріч за рахунок різних джерел фінансування було залучено на організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей області. Минулого ж року ця сума становила 14 млн грн.
— З місцевих бюджетів на ці потреби спрямовано 11 млн 566 тис. грн, що на два мільйони більше, ніж торік, – конкретизував Олександр Антонюк, акцентуючи на фінансовому забезпеченні літньої оздоровчої кампанії дітей.
Разом із тим, доповідаючи про заходи щодо збереження і відновлення роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, посадовець зазначив, що показник охоплення дітей області відпочинком та оздоровленням становить майже 71 %.
— Вчора, 6 листопада, під час комітетських слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань сім\'ї, молодіжної політики, спорту та туризму було обговорено підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013-му році. Загалом завдання Президента України та Уряду з цього напрямку у державі виконані, зокрема стосовно охоплення відпочинком та оздоровленням не менше 70 % дітей шкільного віку. Так, наразі цей показник загалом по Україні становить 81 % (понад три мільйони дітей). При цьому на Житомирщині станом на 1 листопада відпочинком і оздоровлення охоплено понад 90 тисяч дітей, що становить майже 71 % від загальної кількості дітей шкільного віку (від семи до шістнадцяти років). Цей показник значно вищий, ніж торік – майже на 13 тисяч осіб, – пояснив Олександр Миколайович.
Аналізуючи цьогорічну оздоровчу компанію, заступник директора профільного департаменту відзначив злагоджену та дієву співпрацю всіх суб’єктів і секторів, які безпосередньо долучалися до процесу організації відпочинку та оздоровлення дітей. Це не лише органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, а й соціальні партнери, роботодавці, представники громадських організацій і релігійних конфесій.
Порівняно з минулим роком в області розширилася й мережа закладів відпочинку та оздоровлення дітей.
— У 2012 році налічувалося 476 пришкільних таборів, а цього року їх уже 525. Також на Житомирщині функціонує 22 позаміських стаціонарних заклади відпочинку та оздоровлення, дев’ять із яких є об’єктами комунальної власності обласної, районних та міських рад. Підготовка до оздоровчого сезону у цих закладу розпочалася планово – відразу із завершенням минулорічної кампанії. Всі табори перевіряли відповідні контролюючі служби, зокрема – спеціально створений обласний штаб з питань оздоровлення та відпочинку дітей, – зазначив Олександр Антонюк.
Учасники наради також обговорили питання про стан охорони праці в області та затвердили план роботи територіальної соціально-економічної ради на 2014-й рік.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львові суд відмовив ...
Наступна новина: На Тернопіллі гастролі ...