– Зловмисники тривалий час скоювали крадіжки на території Дубровицького району, – розповідає начальник сектору карного розшуку Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області старший лейтенант міліції Микола Сайчишин. – Здебільшого викрадали цінні речі з автомобілів.
Працівники міліції встановили та затримали трьох осіб за вчинення крадіжок з автомобілів, які наразі перебувають під слідством. Правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Зловмисники зізналися у крадіжках з автомобілів грошей, бензину, переносних радіостанцій, акумуляторної батареї.
Шановні громадяни! Не забувайте вчасно подбати про безпеку свого майна, не залишайте його без нагляду. Намагайтеся зберігати цінні речі у недоступних для сторонніх осіб місцях.
Катерина Семенюк,
Дубровицький РВ УМВС України
в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Спостерігачі ОБСЄ: на ...
Наступна новина: Обсяги іноземних інвестицій ...
500 мл - це нові 2 літри: як я почав пити воду ...
Ремонт квартиры под ключ
Andrii Dobrovolskyi (Cosmobet) про головні кіберзагрози в індустрії iGaming
Как выбрать хомуты кабельные и площадки?
Шапочка для плавання