В інших випадках на митному посту Міндоходів «Краковець» в одному з легкових автомобілів було виявлено 1195 пачок цигарок, які знаходилися: у порожнинах порогів транспортного засобу, в газобалонному обладнанні та у спеціально виготовлених металевих коробах за передніми крилами автомобіля, доступ до яких став можливим після їх демонтажу.
В іншому автомобілі 364 пачки сигарет митники знайшли в повітряному фільтрі та під декоративною обшивкою верхньої перегородки, яка відділяє багажне відділення від салону автомобіля.
Отже, громадяни вчинили дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю, а саме використовуючи засоби та способи, що утруднюють виявлення таких товарів.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 471 та 483 Митного кодексу України. За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил. Сигарети та легковий автомобіль зі спеціально виготовленим тайником вилучено, їх вартість буде встановлена додатково.
Головне управління
МІНДОХОДІВ У Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Податкову накладну ...
Наступна новина: Круглий стіл на тему ...
Стили одежды для девочек и мальчиков
Заправка лазерных картриджей в Киеве в СЦ и риски самостоятельной
Служба «Здорова родина»: транспортування хворих Київ
Святкові стрічки: як додати магії вашому декору
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов