Про це в ефірі телеканалу "2+2" сказав головний тренер "біло-синіх" Олег Блохін.
"Тут немає про що говорити. На 15-ій хвилині команда залишилася вдесятьох, тому про що тут говорити... Можна привітати команду, що вона витерпіла весь натиск. Вибачте, грати вдесятьох 80 хвилин - дуже важко", - сказав він.
На запитання, що ж саме сталося, коли вилучення отримав Дьємерсі Мбокані, наставник відповів: "Я не знаю. Суддя з Франції, а він розмовляє французькою".
"А що мені з ним говорити? Він підвів команду... Я не знаю щодо санкцій. Потрібно подивитися, що відбулося", - зауважив тренер.
За словами Блохіна, гравці "Динамо" у звітному поєдинку були молодцями.
"Молодці хлопці. Хочу ще раз їх привітати, що вони витримали вдесятьох. Я думаю, ми вийдемо з групи. З першого, з другого місця..." - підсумував він.
Нагадаємо, "Динамо" у турнірній таблиці закріпилося на другому місці.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Леонід Бицюра: «Відродження ...
Наступна новина: Володимир-Волинські ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим