Представники вільної боротьби Львівщини успішно виступили в Кубку Європейських націй

12.11.13 18:41 0 874
8-10 листопада 2013 року у столиці Російської Федерації Москві відбулися престижні міжнародні змагання серед чоловічих та жіночих команд з вільної боротьби - «Кубок Європейських націй».
Жіноча національна жіноча збірна, основу якої сформували вихованки львівської школи боротьби: Лілія Горішна, Лариса Скоблюк, Оксана Гергель, Оксана Ващук здобула другу сходинку п’єдесталу Кубка європейських націй, здолавши на своєму шляху команди Німеччини та Польщі. У фіналі Українська збірна поступилася команді Росії, яку на цих змаганнях представляли перші номери країни.
А представницю Львівщини Лілію Горішню визнано на цьому представницькому турнірі кращою борчинею!
Чоловіча збірна команда, до якої також увійшли представники Львівщини Василь Шуптар та Іван Петрів, здобула бронзові медалі, здолавши сильну турецьку збірну з рахунком 4:3.
В складі української команди виступали Сергій Ратушний (55 кг), Василь Шуптар (60 кг), Іван Петрів (66 кг), Олег Захаревич (74 кг), Джамбул Цотадзе (84 кг), Валерій Андрійцев (96 кг) та Михайло Даценко (120 кг).

Україна - Росія (2:5)

До 48 кг Наталія Пульковська - Вострікова Єлена 3-3 (перемога українки за попередженнями)
До 51 кг Лілія Горішня (Львів) - Оршуш Стальвіра 11-3
До 55 кг Лариса Скоблюк (Львів) – Кісєль Ірина 2-8
До 59 кг Вікторія Чепурко – Ліпатова Світлана 0-7