«Зіграли нижче своїх можливостей, допустили помилку в обороні. Будемо старатися в наступних матчах проявити себе з кращої сторони. Зараз ставимо завдання перед командою успішно зіграти в Охтирці з клубом «Нафтовик» та в Чернівцях з «Буковиною». Ці матчі відбудуться на виїзді. І лише потім ми прийматимемо команду «Суми», - зазначив головний тренер ФК «Нива» Ігор Яворський.
Голова адміністрації наголосив на важливості кращої підготовки команди до матчів, а також доручив зробити все для того, щоб ФК «Нива» була в лідерах турнірної таблиці. Головний тренер Ігор Яворський пообіцяв керівнику області, що команда докладе максимум зусиль, аби за підсумками чемпіонату України з футболу бути в десятці кращих клубів першої ліги.
Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: З початку року ...
Наступна новина: Більше ста набоїв ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим