Зауважимо, що на 13 листопада було скликано позачергову сесію парламенту з метою проголосувати за законопроєкти щодо лікування засуджених за кордоном та про прокуратуру. Ухвалення відповідних законодавчих ініціятив від України вимагає Европейський Союз напередодні Вільнюського саміту, де буде вирішено майбутнє української держави – буде чи не буде підписано Угоду про асоціяюцію з ЕС. Для розробки необхідних документів раніше створено робочу групу, однак представники влади в цьому органі проігнорували всі конструктивні пропозиції опозиціонерів. Тому засідання парламенту, яке скликали на вимогу депутатів від опозиції, не стало результативним, адже влада не захотіли йти на компроміс заради майбутнього держави.
Виступаючи в парламенті, лідер «Свободи» Олег Тягнибок наголосив: «Нині опозиція дала останній шанс для партії влади, щоби реабілітуватися перед українським суспільством. Ми дали можливість їм проголосувати за необхідні законопроєкти, на які чекає европейське співтовариство та европейські партнери. Нині ми апелюємо до Партії регіонів – дайте шанс українцям на инше, краще, реальне майбутнє. Політика, яку ви провадите останній тиждень, – це політика геополітичного страуса, бо ніхто не може зрозуміти – ви куди: направо чи наліво, ви в «тайожний» московський союз чи ви хочете в Европу. Дайте чітку відповідь і розуміння для українського суспільства і для европейських партнерів. Не треба лякати людей економічними негараздами, які нібито можуть настати в разі, якщо Україна підпише Угоду про асоціяцію з ЕС.
Увесь час Україна тісно співпрацювала з Російською Федерацією, результат всім відомий – ВВП впав на 1,5 %, промислове виробництво – на 5,6 % порівняно з минулим роком. Є величезна заборгованість із зарплати і соціяльних виплат. Ми маємо величезні проблеми з зовнішнім боргом, який щоразу росте. До речі, Російська Федерація постійно скорочує спільні програми з Україною в космічній, енергетичні царині. Це розпочалося не з моменту, коли Україна почала евроінтеграційні процеси, а набагато раніше. Російські обійми, вочевидь, занадто сильні для нас сьогодні, щоби ми могли так просто відмовлятися від европейської перспективи держави. Ми пам’ятаємо, що ще 1994 року було підписано відповідний меморандум і Сполучені Штати Америки і Великобританія є певними гарантами для України в разі, якщо якась инша держава чинитиме на нас, зокрема, економічний тиск.
Я сподіваюся, що наша футбольна збірне переможе збірну Франції і ми поїдемо до Бразилії на Чемпіонат світу. Сподіваюся, що цього хочуть і ліва, і права частини парламентського залу. Маю надію, що французька сторона не буде голосувати проти евроінтеграції України тільки тому, що ми переможемо. Але ви повинні розуміти, якщо говорити мовою футболу, що наш шлях до Европи – це гра в Лізі чемпіонів, а шлях в Росію – це гра на кубок Кремля і не більше».
Наостанок, звертаючись до представників влади, лідер націоналістів заявив: «Українці – европейська нація. Йдучи в Европу, ми просто повертаємося додому. Не ставайте тими колонами на нашому шляху до нашого дому, до родини европейських народів».
Голова ВО «Свобода» також нагадав владі про те, що той, хто хоче розв’язати проблему, шукає для цього необхідні шляхи. Якщо ж влада ухвалила для себе політичне рішення не розв’язувати проблеми і шукає причини, то мусить пам’ятати про наслідки.
Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Східниці проведено ...
Наступна новина: Житомирська область: ...
Рост населения Казахстана: тенденции и вызовы
Топ-5 Лайфхаков: Как Открыть Сейф
Женские часы: как выбрать идеальную модель для делового стиля и летних образов
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав