Сноуден офіційно попрохав про тимчасовий притулок у Росії

Сноуден офіційно попрохав про тимчасовий притулок у Росії

14.11.13 19:29 0 1384
Колишній контрактник американських спецслужб Едвард Сноуден передав у Федеральну міграційну службу Росії заяву про надання йому тимчасового притулку в цій країні. Про це повідомив член Громадської палати Російської Федерації Анатолій Кучерена.

За його словами, оскільки Сноуден не може залишити транзитної зони московського аеропорту «Шереметьєво», він передав заяву приїхав туди співробітнику міграційної служби. «Якщо ми говоримо про надання тимчасового притулку, то ця процедура має закінчитися протягом трьох місяців. Оскільки він вже втомився перебувати у транзитній зоні, де він вже перебуває близько місяця, він обрав саме цю процедуру», заявив Кучерена.

Тимчасовий притулок надається на один рік і може продовжуватись щорічно.

Анатолій Кучерена також пояснив: «Чому він так довго не ухвалював рішення? Бо він не розумів нашого законодавства… Тому я з ним ще двічі зустрічався для того, щоб йому все пояснити, роз’яснити».

США звинувачують Сноудена у розголошеннітаємної інформації і вимагають його видачі. З 23 червня Едвард Сноуден перебуває в «Шереметьєво», куди він прибув авіарейсом із Гонконга.

Напередодні президент Росії Володимир Путін назвав ситуацію зі Сноуденом «неясною».

Що можна сказати про данну ситуацію: спочатку російська шпигунка Анна Чапман, тепер колишній співробітник ЦРУ Едвард Сноуден, що буде далі? Вам не здається це все чиєюсь умілою політичною грою, щоб відволікти масову увагу від реальних проблем? Думаю тут є над чим подумати. Про це повідомляє Жуков І. П. - журналіст електронного оглядача rulook.ru.

Uzinform
Источник: http://rulook.ru/
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
2 (голосів: 127)
Попередня новина: На Тернопіллі об’єктом ...
Наступна новина: Чернівецькі учні ...

КОМЕНТАРІ