Представники ДСНС України та Української спілки промисловців і підприємців визначили напрямки подальшої співпраці

Представники ДСНС України та Української спілки промисловців і підприємців визначили напрямки подальшої співпраці

17.11.13 11:59 0 746
З метою виконання доручень Президента України та Кабінету Міністрів України щодо сприяння розвитку підприємництва 14 листопада відбулося спільне засідання робочої групи Громадської ради при ДСНС України, представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Української спілки промисловців і підприємців. Під час зустрічі були визначені основні напрямки налагодження подальшої ефективної співпраці та основні положення Угоди про співпрацю Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Української спілки промисловців та підприємців на 2014 рік.

В рамках засідання були розглянуті питання щодо страхової діяльності у сфері промислового виробництва та забезпечення безпеки, питання щодо дерегуляції у відносинах з суб’єктами господарювання, а також цивільного захисту населення та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій, спільні інноваційні проекти та питання щодо співпраці у сфері науково-технічній діяльності.

Були обговорені напрями вдосконалення методики перевірок потенційно небезпечних об’єктів, а також процедури оформлення документів дозвільно-узгоджувального характеру. Також під час зустрічі була приділена увага питанням ефективної реалізації положень Концепції оцінки ризиків.

Голова Громадської ради при ДСНС України Віктор Казьмін окреслив основні питання які наразі потребують першочергового вирішення, а також наголосив на важливості шньої зустрічі.

«Ми повинні напрацьовувати матеріали для подальшої діяльності, спираючись, в тому числі на пропозиції бізнесових структур. Таким чином, наша робота ставатиме конкретнішою, матиме чітке спрямування, щоб кінцевий результат був прийнятним для всіх», – наголосив Віктор Казьмін.

В свою чергу віце-президент Українського союзу промисловців та підприємців Костянтин Марчук зазначив: «Наше завдання – знайти спільні можливості для співпраці. Адже бізнес має багато питань. Вони стосуються як закону про аварійно-рятувальну службу, правил пожежної безпеки на підприємствах та створення на них аварійних загонів, так і додаткових послуг і допомоги від Держслужби України з надзвичайних ситуацій на платній і безоплатній основі, які породжують чимало спірних ситуацій».

Державна служба України

з надзвичайних ситуацій
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Олександр Терещук: ...

КОМЕНТАРІ