В Івано-Франківській області з візитом до новоспечених студентів Надвірнянського коледжу

В Івано-Франківській області з візитом до новоспечених студентів Надвірнянського коледжу

17.11.13 16:21 0 595
Працівники Надвірнянського райвідділу міліції завітали до студентів 1-го курсу Надвірнянського коледжу для того, щоб привітати всіх з початком навчального року та провести роз’яснювальну роботу щодо безпеки на дорогах, дотримань правил безеки дорожнього руху та заборони вживання алкогольних напоїв неповнолітніми особами.

Під час виступу помічник начальника відділу по зв’язках з громадськістю та ЗМІ старший лейтенант міліції Тетяна Іванюк довела студентам статистику травмованих дітей на дорогах району та загалом області.

Жінка пояснила молодим людям, яка може бути адміністративна відповідальність за куріння тютюнових виробів та вживання алкогольних напоїв, навела приклади притягнення до відповідальності як неповнолітніх, так і їх батьків. Зазначила і про вік, з якого настає кримінальна відповідальність за злочини.

Також студентів проконсультували щодо умов вступу на денну форму навчання у вищі навчальні заклади МВС України, а також основних вимог до кандидатів, терміну навчання, фізичної та психологічної підготовки кандидата тощо.

Такі візити допомагають студентам не лише підвищити свій загальноосвітній та культурний рівень, а й більше дізнатися про роботу міліції, що сприяє профілактиці скоєння злочинів неповнолітніми.

І наостанок працівники райвідділу побажали міцного здоров’я та успіхів у навчанні.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Житомирській області ...
Наступна новина: Нігерія пробилася до ...

КОМЕНТАРІ