Прикарпатські правоохоронці проводять комплексні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Батискаф".

Прикарпатські правоохоронці проводять комплексні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою "Батискаф".

17.11.13 17:14 0 809
Метою операції є протидія наркотизації населення, установлення і перекриття каналів витоку наркотичних і психотропних речовин у незаконний обіг. Заходи триватимуть до 28 листопада.

До заходів залучені усі галузеві служби і підрозділи ОВС області. Першочерговим завданням правоохоронців є виявлення наркозбувальників та притягнення їх до відповідальності.

Міліціонери перевіряють об’єкти аптечної мережі, лікувальні заклади, заклади ветеринарної медицини, підприємства, які виробляють або у своєму виробництві використовують наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори. Особлива увага під час заходів приділяється перевірці комерційних структур, які займаються оптовою реалізацією отруйних, сильнодіючих лікарських засобів та прекурсорів, закладів, які впроваджують програми замісної підтримувальної терапії.

Так, з початку операції в м. Городенка під час операції було виявлено в одній із аптек ЦРЛ незаконне зберігання 66 г димедролу, а в Івано-Франківську задокументовано факт незаконного збуту «метандієнону», що згідно ст. 321 ч.2 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, перевезення, пересилання, зберігання з метою збуту або збут отруйних і сильнодіючих речовин) карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до двох років.

В Бурштинській МЛ правоохоронці виявили порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, що карається штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Працівники міліції вживають усіх необхідних заходів, щоб не допустити збут та розповсюдження наркотичних речовин у регіоні, адже боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речовин є одним з пріоритетних напрямів роботи УМВС України в Івано-Франківській області.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: ...
Наступна новина: Підпільне казино львівські ...

КОМЕНТАРІ