В Україні створять 5 реабілітаційних центрів за методикою Козявкіна

В Україні створять 5 реабілітаційних центрів за методикою Козявкіна

17.11.13 12:31 0 802
Про це під час робочого візиту на Львівщину зазначила Міністр охорони здоров’я України Раїса Багатирьова, яка відвідала Клініку відновного лікування Володимира Козявкіна у Трускавці та ознайомилась із новітніми методиками лікування ДЦП.

« ми мали змогу поспілкуватися із пацієнтами, які одразу після першого курсу лікування відчувають колосальний прогрес, – зазначила Р.Богатирьова. – І єдине, що мене просили батьки маленьких пацієнтів, яким потрібна допомога та реабілітація – запровадження комплексної державної підтримки українців, які мають проблеми зі здоров’ям».

За словами Раїси Василівни, у Трускавці є усі можливості для вдалої реабілітації пацієнтів – це і термальні води, і рекреаційна зона, і фаховий персонал на чолі із професором Володимиром Козявкіним.

«Держава і надалі буде підтримувати розвиток новітніх технологій у лікуванні хворих. У цьому році на Колегії Міністерства охорони здоров’я на пропозицію Президента України ми прийняли рішення про створення в Україні п’яти реабілітаційних центрів. Безумовно, вони не будуть такої потужності, як у Трускавці, але вони стануть тими острівками, які будуть ідеологію і технологію, яку розробив професор Козявкін, впроваджувати у життя. І йдеться не лише про дітей, які страждають на ДЦП – мова йде й про дорослих українців, які зазнали травм на виробництві, на шахтах, у ДТП. Тобто центри надаватимуть весь комплекс реабілітаційних медичних послуг», – підсумувала Р. Богатирьова.

Більше фото тут http://loda.gov.ua/fotohalereji/robochi-pojizdky?album=3&gallery=155

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)

КОМЕНТАРІ