Олег Тягнибок: «Поки влада лавірує між Европою та Москвою, українська економіка стрімкими темпами скачується у прірву»

Олег Тягнибок: «Поки влада лавірує між Европою та Москвою, українська економіка стрімкими темпами скачується у прірву»

18.11.13 11:56 0 540
Поки партія влади влаштовує комедію з ухваленням евроінтеграційних законів, демонструючи політичну зневагу перед українським суспільством та европейськими співтовариством, українська економіка стрімкими темпами скачується у прірву. Про це 18 листопада 2013 року заявив керівник парламентської фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок під час засідання Погоджувальної ради.

Лідер націоналістів нагадав, що на попередніх засіданнях Погоджувальної ради вже обговорювали питання щодо падіння промислового виробництва і падіння ВВП.

«Минулого тижня ми отримали нову «ластівку» від Держкомстату: протягом трьох кварталів поточного року чистий приплив прямих чужоземних інвестицій знизився вдвічі порівняно з відповідним періодом минулого року і склав мізерні 1,27 мільярда доларів, промислове виробництво в жовтні впало ще на 5%. Ось це і є наслідком політики «двовекторности», коли ви хочете бути «добрими» і для Европи, і для Москви», – наголосив Олег Тягнибок.

Очільник «Свободи» також звернув увагу на зміну риторики Януковича і Азарова, які знову активно заговорили про співпрацю з Росією.

«Увесь час Україна тісно співпрацювала саме з Російською Федерацією, а результат, який сьогодні отримала українська економіка, всім відомий: ВВП впав на 1,5 %, промислове виробництво – на 5 %, державний борг зріс на 7,1 %; інвестиції скоротилися вдвічі; розмір фактичної заробітної плати впав на 1,3 %; заборгованість із зарплати досягла 1 млрд. грн.; дефіцит держб’юджету досяг 35 млрд. грн.; коштів на єдиному скарбничому рахунку залишилося трохи більше, ніж 400 млн. грн. (для порівняння, це – річний обсяг б’юджету сільського району). Політика такого «лавірування» призвела до того, що нині для України фактично закрито обидва ринки: і російський (через невиконання РФ міжнародних угод), і европейський (через непідписання Угоди про асоціяцію з ЕС)», – констатував лідер націоналістів.

«Знову звертаюся до найбільшої фракції в парламенті: припиніть ганьбити українське суспільство перед европейським співтовариством! Бо українське суспільство, на відміну від вас, вже давно зробило вибір, і він – на користь Европи. Закликаємо завтра ухвалити всі три законопроєкти, необхідних для евроасоціації, і поставити крапку в цьому питанні. Инакше крапку за вас поставить український народ, і вона буде для вас останньою», – підсумував Олег Тягнибок.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ