На Тернопіллі виявлено 1 авіабомбу часів Другої світової війни

На Тернопіллі виявлено 1 авіабомбу часів Другої світової війни

18.11.13 14:17 0 637
17 листопада повідомлення про виявлення вибухонебезпечного предмету надійшло з міста Чортків. Повідомлялось про те, що на околиці міста в районі гори «Юрчинських» виявлено авіабомбу ФАБ-100, часів Другої Світової війни.

Місце знахідки огороджено, та до приїзду групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення, для детального обстеження прилеглої до місця знахідки території та знешкодження вибухонебезпечного предмету, передано під охорону працівникам міліції.

Загалом з початку 2013 року на території Тернопільської області піротехніками ДСНС виявлено 635 вибухонебезпечних предмети.

Управління ДСНС звертається до жителів області:

• Якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпаси або є невідомим, не торкайтеся його. Ступінь небезпеки вибухонебезпечних речей можуть визначати тільки професійні піротехніки. Саме вони й приймають рішення про подальшу долю підозрілих предметів.

• Місце, де виявлено небезпечну знахідку, варто обгородити та організувати його охорону, щоб ніхто не зміг на неї випадково наткнутися. Слід припинити будь-які сільськогосподарські чи інші роботи на цій ділянці. Про підозрілий предмет необхідно терміново повідомити підрозділ ДСНС, зателефонувавши за номером 101.

• У нагоді також можуть стати й представники органів місцевого самоврядування, які мають відповідні інструкції з цивільного захисту населення в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ