Івано-Франківщина: «Здай кров – врятуй життя!»

Івано-Франківщина: «Здай кров – врятуй життя!»

18.11.13 16:13 0 490
15 листопада працівники ДАІ Івано-Франківської області взяли участь у Всеукраїнській акції: «Здай кров – врятуй життя!», яка буде направлена на лікування потерпілих в дорожньо-транспортних пригодах. 146 працівників ДАІ здали 38,7 літрів крові.

Найбільше горе для людини – це втратити рідних і близьких, а ще – коли не вистачає сил і засобів, щоб вчасно надати допомогу тим, хто так її потребує. Багато травмованих ідуть з життя через відсутність потрібної групи крові у банках станцій переливання крові, бо не завжди є донори, які готові допомогти, а може й не знають, що саме вони можуть врятувати чиєсь життя.

Тому на прикладі офіцерів та сержантів Державтоінспекції ми закликаємо людей доброї волі, фізично здорових громадян долучитися до цієї акції і пам’ятати про те, що Ваша допомога потрібна завжди, тим хто перебуває на межі життя і смерті, кому пощастило вижити в ДТП і головне, щоб її надати вчасно. Адже кожний може спитати себе, а що як така допомога завтра буде потрібна мені!? Чи заслужив я шанс на порятунок? Тому не залишаймося байдужими до людської біди, допоможімо своєму ближньому, а завтра хтось допоможе нам!

Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Упродовж тижня ...
Наступна новина: Львівщина: відбулись Дні ...

КОМЕНТАРІ