Органи доходів і зборів Львівщини цьогоріч позбулися 19 своїх працівників за корупцію

Органи доходів і зборів Львівщини цьогоріч позбулися 19 своїх працівників за корупцію

18.11.13 21:03 0 610
Упродовж цього року управлінням внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Львівській області проведено 148 службових перевірок та розслідувань, в результаті яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 115 осіб та звільнено 19 працівників.
З початку року співробітниками підрозділу розглянуто 26 звернень та скарг платників. В одному випадку розпочато кримінальне провадження.
За матеріалами управління органами прокуратури Львівської області розпочато 15 кримінальних проваджень за вчинення службових злочинів, з яких 3 - за ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
У результаті виявлених фактів порушення вимог чинного податкового законодавства до бюджету було донараховано 2,9 млн. грн. податкових зобов’язань та вжито штрафних санкцій на суму 1,1 млн. гривень. Водночас виявлено 5 випадків порушення митних правил, за якими порушено 5 кримінальних проваджень та донараховано до бюджету 7,8 млн. гривень.
Міністерство доходів і зборів України приділяє особливу увагу боротьбі з корупційними проявами серед своїх співробітників. Зателефонувавши на гарячу лінію «Пульс» (044) 284-00-07, громадяни можуть повідомити про корупційні діяння з боку посадових осіб органів доходів і зборів. Повідомити про такі факти можна також управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Львівській області телефоном (032) 297-36-09, або у письмовому вигляді на адресу: 79003, м. Львів, вул. Стрийська, 35, управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Львівській області.


Головне управління
Міндоходів У Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Юрій Сиротюк: «Нація ...
Наступна новина: «Тітушки» проти ...

КОМЕНТАРІ