У Волинській області "Грифонівці" мірялися силою

19.11.13 10:31 0 799
У спорткомплексі ФСТ «Динамо» відбулися змагання з гирьового спорту, приурочені 10-й річниці створення спеціальної роти судової міліції «Грифон». Позмагатися за звання кращого з кращих прийшли 50 співробітників підрозділу.

Переможців визначали у п’яти вагових категоріях: до 70 кг, до 75 кг, до 80 кг, до 85 кг та понад 90 кг.

Перемогу у ваговій категорії до 70 кг святкував Павло Марцинкевич. Серед спортсменів вагою до 75 кг першість виборов Роман Хлистік, серед гирьовиків, вага яких перевищує 80 кг, переміг Руслан Оляніцкий. Серед важковаговиків у категорії до 85 кг перемогу виборов Валерій Ковальчук. У категорії понад 90 кг першість здобув Олександр Півторак.

Усі переможці та призери змагань отримали відповідні дипломи та цінні подарунки від Волинської обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС.