На тренінг у рамках проекту ОБСЄ в Івано-Франківськузавітав Сергій Лекарь

На тренінг у рамках проекту ОБСЄ в Івано-Франківськузавітав Сергій Лекарь

19.11.13 08:00 0 678
На Прикарпатті відбувся черговий етап спільного проекту Міністерства внутрішніх справ і Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Подальше сприяння вдосконаленню практики взаємодії між правоохоронними органами України і працівниками ЗМІ».

Окрім представників ОБСЄ у заході взяв участь заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Лекарь та новопризначений начальник обласної міліції Василь Фелик.Навчання було організовано для начальників міських та районних відділів Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької області.

Сергій Лекарьзазначив, що такі тренінги є дуже важливими для кожного правоохоронцята подякував представникам ОБСЄ за передовий досвід по взаємодії із ЗМІ, надані рекомендації щодо налагодження конструктивного діалогу між міліцією та засобами масової інформації.

Своїм досвідом взаємодії зі ЗМІ ділилися провідні експерти –магістр з політичної комунікації Людмила Гуменюк та медіаекспертЛюдмила Панкратова. Вони ознайомили і наочно продемонстрували учасникам тренінг кращі практики налагодження роботи з мас-медіа.

Під час тренінгу керівники міськрайвідділівза змодельованими ситуаціямиобговорили можливі конфліктні ситуації, які можуть виникнути міжміліціонерами та журналістами. Також правоохоронці отримали посібники про вдосконалення взаємодії між правоохоронцями та працівниками ЗМІ,в яких містяться рекомендації для правильного надання інтерв’ю,а такожінша корисна інформація.

Заступник міністра дав доручення керівникам міліціїпровести аналогічнітренінги для їх працівників в кожному районі області.

СЗГ УМВС України

в Івано-Франківськійобласті
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Коли свідоцтво платника ...
Наступна новина: У Волинській області ...

КОМЕНТАРІ