У Рівненській області після міні-ярмарку вакансій - на роботу

У Рівненській області після міні-ярмарку вакансій - на роботу

19.11.13 16:04 0 911
У Костопільському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення приватного підприємства «Імбекс», яке займається роздрібною та оптовою торгівлею по Рівненській області. Торговельний заклад цього роботодавця у Костополі був відкритий у серпні 2013 року, тоді на нові робочі місця після попереднього стажування були працевлаштовані 11 безробітних. Зараз учасникам міні-ярмарку знову були запропоновані вакансії продавця-консультанта та охоронника.

Захід відвідали 20 шукачів роботи, в тому числі 2 особи з інвалідністю.

Директор ППФ «Імбекс» Юрій Ткачук поінформував присутніх про умови праці, графік роботи, рівень заробітної плати, вимоги до майбутніх працівників та запропонував пройти анкетування, після чого продовжив свою роботу із претендентами у формі індивідуальних співбесід.

У підсумку було відібрано двох осіб для працевлаштування, в тому числі запросили й безробітну з інвалідністю Зою Т. Днями вони будуть направлені для проходження стажування безпосередньо на робочому місці.

У центрі зайнятості зазначають, що таке безпосереднє спілкування роботодавця і безробітних – один із найефективніших методів як забезпечення підприємств персоналом, так і підбору місця праці для незайнятих громадян.

Про це повідомили у Рівненському міському центрі зайнятості
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Тернопіллі різницю в ...
Наступна новина: Останній день сплати ...

КОМЕНТАРІ