На Тернопіллі територіальна комісія проаналізувала розрахунки споживачів за спожиті енергоносії

На Тернопіллі територіальна комісія проаналізувала розрахунки споживачів за спожиті енергоносії

19.11.13 15:08 0 522
На засіданні територіальної комісії під керівництвом першого заступника голови ОДА Миколи Головача проаналізували, як розраховуються споживачі Тернопільщини за використані енергоносії, природний газ та теплову енергію. Окремо зупинилися на теплопостачальних підприємствах, зокрема на питанні споживання ними природного газу та дотримання лімітної дисципліни.

Заслухали звіти Гусятинської та Козівської районних комісій з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії.

У ході зустрічі керівників теплопостачальних підприємств області зобов’язали особисто вплинути на поліпшення платіжної дисципліни, зменшити обсяги заборгованості підприємств комунальної теплоенергетики за спожитий природний газ, а також забезпечити дотримання лімітної дисципліни споживання природного газу.

Голови райдержадміністрацій та Тернопільський міськвиконком у найкоротші терміни повинні забезпечити повні розрахунки за спожиті в 2013 році природний газ, електричну і теплову енергію всіма категоріями споживачів, а також відповідно до чинного законодавства вжити заходів щодо спрямування всіх додаткових джерел фінансових ресурсів на розрахунки за спожиті енергоносії та комунальні послуги.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ