Перше місце здобула команда Ужгородського міськвідділу міліції та стала найкращою у своїй підгрупі, друге посіла команда Ужгородського райвідділу міліції, а третіми стали футболісти «Беркута». Перші дві команди змагатимуться за звання найкращої футбольної міліцейської команди області.
«В житті міліціонерів спортивно–масові заходи відіграють не останню роль. Постійні фізичні навантаження допомагають у повсякденній роботі, яка вимагає доброї фізичної форми щодня, до того ж, змагання стимулюють нас, адже завжди хочеться бути кращим», – каже інспектор з кадрового забезпечення Ужгородського міськвідділу міліції Валерій Найман.
Начальник Ужгородського міськвідділу підполковник міліції Євген Калитич привітав переможців турніру та побажав їм подальших успіхів у спортивних змаганнях.
Діана ДОРОГІЙ
Ужгородський МВ УМВС
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Житомирській області від ...
Наступна новина: Інформація ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим