У жовтні 2007 року, слідчим управлінням ГУМВС України у Львівській області, за матеріалами УБОЗ, було порушено кримінальну справу відносно учасників злочинної групи у складі 3-х посадових осіб одного з відділень філії комерційного банку. Посадовці банку, зловживаючи службовим становищем, шляхом підробки документів у період з лютого 2006 по серпень 2007 року, незаконно заволоділи кредитними коштами банку на суму понад 90 тис. грн.
Всього зловмисникам було пред’явлено обвинувачення у скоєнні 16 злочинів за фактами службового підроблення, розкрадання та привласнення банківських коштів.
14 листопада 2013 року, Апеляційним судом Львівської області організатора групи засуджено до 5,5 років реального ув’язнення, інших двох членів групи – до 2-х та 3-х років позбавлення волі з конфіскацією всього належного їм майна, з відтермінуванням виконання вироку.
ВЗГ ГУМВС України у Львівській області
За матеріалами УБОЗ ГУМВС України у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: ЧС-2014. Африка. Гана за ...
Наступна новина: У Тернополі подбають про ...
Пародонтологія: які проблеми ясен лікує ...
Bagasse Lunch Boxes Under Real Food-Service Conditions: Heat, Oil, Steam and Stacking
Какая нужна страховка для въезда в Украину иностранцу?
Вантажні перевезення в Києві: що потрібно знати
Dog Coats That Work in Motion: A Construction Guide to Warmth, Fit and Layering