Юні бадмінтоністи Львівщини повернулися з Чемпіонату України

20.11.13 12:13 0 740
З 13 по 16 листопада 2013 року в місті Миколаєві відбувся чемпіонат України (командний) серед дітей 2000 року народження і молодші. Команду Львівської області представляло шестеро спортсменів, троє хлопців та троє дівчат. Нашу область представляло дві спортивні школи: ДЮСШ “Верховина” (Львівська обласна організація ФСТ “Спартак”) – Шаргородський Давід (СЗШ №45), Барвінський Олесь (СЗШ № 8), Жуцький Юліан (гімназія Євшан), Божагора Таїсія (СЗШ №34) та Львівська обласна ДЮСШ – Поліщук Анна (СЗШ №65), Клюк Іра (СЗШ №65). Тренерами спортсменів є Гречанюк Оксана Олексіївна, Джангобекова Христина Русланівна, Ціж Любов Михайлівна, Каратник Іван Васильович.
В змаганнях прийняло участь 16 команд з 8 областей України: Миколаївська, Дніпропетровська, Одеська, Харківська, Київська, Львівська, Полтавська, Черкаська області.
Команди були поділено на чотири підгрупи по чотири команди. Кожна підгрупа мала зіграти по три гри. Команда Львівської області в своїй підгрупі мала команди Київ 2, Харків 2, Дніпропетровськ 2. В підгрупі наша команда виборола перше місце, перемігши відповідно дані команди з рахунками – 5:0, 4:1, 3:2. В півфінальній грі ми програли чемпіонам змагань команді Миколаївської області №1 з рахунком 3:0. І в грі за бронзові медалі чемпіонату команда поступилася команді Дніпропетровської області №1 з рахунком 3:1. Срібними призерами стала команда Харківської області №1. В підсумку команда Львівської області зайняла 4 місце чемпіонату.