На Львівщині завершилися змагання з баскетболу серед учнів вищих навчальних закладів

20.11.13 20:05 0 1497
12 - 19 листопада 2013 року 24 команди учнів та студентів вищих навчальних закладів Львівщини І-ІІ рівнів акредитації змагалися на спортивних майданчиках області, щоб визначити кращих в межах традиційної баскетбольної першості, яку організувало Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Баскетбольні баталії відбувалися протягом тижня на спортивних майданчиках Техніко-економічного коледжу Національного університету “Львівська політехніка”, Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України та Львівського коледжу Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. Загалом кожен з понад 270 юних спортсменів намагався здобути перемогу для свого навчального закладу, що зумовило напружену, але спортивну боротьбу. Суддівство змагань в межах проходження навчально-виробничої практики забезпечували студенти Львівського державного університету фізичної культури.

За підсумком змагань І місце виборола команда Технічного коледжу Національного університету “Львівська політехніка”. Другими стали вихованці Технологічного коледжу Національного лісотехнічного університету України, а минулорічні переможці баскетбольної першості – команда Техніко-економічного коледжу Національного університету “Львівська політехніка” цього року стала лише третьою.

По завершенні змагань переможців та призерів турніру грамотами, тортами торгової марки “Степанків” та йогуртами молочної кампанії “Галичина” нагородив начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.