В ДПІ у Франківському районі легалізація заробітної плати на постійному контролі

В ДПІ у Франківському районі легалізація заробітної плати на постійному контролі

20.11.13 22:48 0 542
Нещодавно відбулася спільна зустріч посадових осіб Франківської райдержадміністрації та податкової інспекції району, в ході якої обговорено нагальні питання дотримання норм законодавства про працю, виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого рівня, легалізації зарплати.
Зокрема, начальник відділу контрольно-перевірочної роботи доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у Франківському районі м.Львова ГУ Міндоходів у Львівській області Наталія Полянчич наголосила, що наявність виплати зарплати у розмірі, меншому від встановленого законодавством мінімуму, або виплата зарплати в „конверті” – це постійні порушення законодавства, які встановлюються податківцями у сфері виплати заробітної плати. Досягнути зменшення таких порушень можливо лише за умови тісної співпраці органів виконавчої влади та бізнес-структур.
З початку року в податковій інспекції району заслухано 285 платників податків, на спільних комісіях при держадміністрації – 307 керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців, проведено 492 виїзних засідання. На підставі вжитих заходів керівники 382 підприємств підвищили розмір заробітної плати, що дало змогу додатково залучити до бюджету 197,5 тис. гривень.
Легалізовано 184 найманих працівників, а відтак надходження податку на доходи фізичних осіб зросли на 30 тис. гривень.
На засіданні обговорювались також питання адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та переваги звітування в електронному вигляді.

Інформаційно-комунікаційний сектор
ДПІ у Франківському районі м. Львова
ГУ Міністерства доходів і зборів
у Львівській області


Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ