Подія сталася 19 листопада. О 17:54 рятувальникам надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі, на вул. Воровського, у колодязь упав чоловік.
Оперативно на місце події прибули працівники чергової зміни оперативно-координаційного центру, бійці 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини та Аварійно-рятувального загону спеціального призначення. За допомогою мотузки рятувальники витягнули чоловіка з колодязя глибиною близько 12 м.
Потерпілому надали невідкладну медичну допомогу.
У ДСНС України
у Волинській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Львові перебуватимуть ...
Наступна новина: На Хмельниччині ліквідовано ...
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Фінансовий захист власної нерухомості
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим