У Волинській області завдяки втручанню Євгена Мельника селянам виплатили заборговані за молоко гроші

У Волинській області завдяки втручанню Євгена Мельника селянам виплатили заборговані за молоко гроші

21.11.13 12:53 0 598
Завдяки втручанню народного депутата від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Євгена Мельника ПАТ "Ковельмолоко" погасило заборгованість за здане молоко жителям села Свійчів Володимир-Волинського району Волинської області.

8 листопада 2013 року свободівець скерував депутатське звернення до генерального директора ПАТ "Ковельмолоко" Дмитра Башка. У зверненні Євген Мельник вимагав провесті розрахунок із молокоздавачами.

Про існування заборгованості молокопереробного підприємства перед селянами стало відомо 30 жовтня 2013 року під час особистого прийому громадян народним депутатом у Володимирі-Волинському.

До Євгена Мельника звернулися жителі села Свійчів із проханням втрутитися у ситуацію та допомогти отримати кошти за здане ще в серпні минулого року молоко. ПАТ "Ковельмолоко", куди селяни здавали молочну продукцію, заборгувало їм майже 12 тисяч гривень.

Проблему вдалося вирішити лише після звернення народного депутата до генерального директора ПАТ "Ковельмолоко" Дмитра Башка, який не лише визнав факт існування заборгованості, але й повідомив, що станом на 12 листопада 2013 року вона була погашена в повному обсязі.

Про це повідомили в прес-службі Волинської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: У Чернівцях правоохоронці ...

КОМЕНТАРІ