У Волинській області боротьба з корупцією повинна вийти на якісно новий рівень, - Віктор Пшонка

У Волинській області боротьба з корупцією повинна вийти на якісно новий рівень, - Віктор Пшонка

21.11.13 16:46 0 976
Про це зазначив Генеральний прокурор України під час спілкування із представниками ЗМІ.

За його словами, евроінтеграційні прагнення України і міжнародні норми потребують не просто стандартних кроків у боротьбі з корупцією, але й усунення ризиків вчинення корупційних правопорушень.

«Боротьба з корупційними схемами, які складалися роками справа не проста і, безумовно, вона має своїх противників», - сказав він, додавши, що саме тому планка боротьби з корупцією в Україні піднята дуже високо.

Віктор Пшонка наголосив на тому, що органи прокуратури цілком і повністю усвідомлюють свою відповідальність не тільки за збереження бюджетних коштів та не допущення існування корупційних схем, але й за покращення інвестиційного клімату в нашій державі.

«Якщо раніше ми говорили про поширеність зловживань на рівні дозвільних систем, надання адміністративних послуг, та втручання у малий і середній бізнес, то нам доводиться говорити про корупційні правопорушення у бюджетній сфері на значно вищих рівнях, де, на жаль, та сама незаконність тендерних процедур займає левову частку», - сказав Генеральний прокурор України.

За його словами найбільша кількість корупційних правопорушень вчинена саме у бюджетній сфері.

«На другому місці – маємо сферу охорони здоров’я, на третьому – освіту, четвертому – сферу земельних відносин, далі – фінансово-кредитні та банківські системи», - зазначив Віктор Пшонка.

Відділ зв’язків із засобами масової інформації

Генеральної прокуратури України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ