Закарпаття: на Іршавщині громада самотужки ремонтує дороги

Закарпаття: на Іршавщині громада самотужки ремонтує дороги

21.11.13 13:20 0 688
З ініціативи та підтримки голови Іршавської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Михайла Мочана мешканці села Чорний Потік самотужки розпочали ремонтні роботи на сільських дорогах. До таких дій люди змушені вдатися через те, що влада заблокувала рахунки сільських рад – відповідно ремонтні роботи проводити коштом б'юджету неможливо.

За словами Михайла Мочана, селяни зібрали по 50 гривень від кожного двору, за які придбали близько однієї тонни цементу. Підприємець та районний депутат із села Підгірного В. Маргіта надав п'ять кубометрів щебеню, сільський голова Є. Манайло – транспорт для відвезення щебеню, а сільський депутат В. Шелельо – транспорт для транспортування цементу.

"Такі дії селян є чи не єдиним виходом, бо через півроку дорога буде у надто критичному стані. Небайдужі мешканці робили цю справу для себе і своїх дітей. Селяни вже навіть не сподіваються на владу. Представники чинної влади приходять до народу напередодні виборів, багато обіцяють, а опісля забувши про свої зобов'язання їх наче вітром здуває. Тому радимо всім брати ініціативу в свої руки і не чекати манни небесної від влади, бо її не буде", – зазначив Михайло Мочан.

Про це повідомили в прес-службі Закарпатської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: представники угорської ...
Наступна новина: У Тернополі оголосили ...

КОМЕНТАРІ