На Тернопіллі рятувальники обговорили з підприємцями питання взаємодії та недопущення випадків корупції

На Тернопіллі рятувальники обговорили з підприємцями питання взаємодії та недопущення випадків корупції

21.11.13 16:48 0 650
На виконання доручень Президента України та Кабінету Міністрів України щодо сприяння розвитку підприємництва, зменшення тиску на діяльність суб’єктів господарювання 20 листопада в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області проведено круглий стіл з представниками громадських організацій та підприємцями. Під час заходу відбулось обговорено питання взаємодії в напрямах забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту, покращення умов роботи підприємців та недопущення випадків корупції. Учасники заходу мали змогу почути вичерпні кваліфіковані відповіді на питання, що виникали в них під час засідання.

Звертаючись до присутніх, перший заступник начальника пожежно-рятувальної служби області Віктор Маслей відзначив, що Управлінням ДСНС протягом тривалого часу здійснюється комплекс заходів щодо зменшення тиску на бізнес. Він також наголосив на важливості партнерської співпраці між представниками бізнесу та держслужби з надзвичайних ситуацій в питаннях запобігання виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій, адже така взаємодія не лише допоможе рятувальникам у виконанні покладених на них завдань, а й сприятиме підприємцям у побудові ними безпечного бізнесу.

Учасникам круглого столу також нагадали, що з вересня цього року в Тернополі діє Консультаційний центр обласного Управління ДСНС, де вони мають можливість отримати вичерпну консультаційну допомогу з питань здійснення наглядових функцій щодо суб’єктів господарювання Управлінням та його підпорядкованими підрозділами.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: «Чернігівводоканал» ...

КОМЕНТАРІ