Цьогоріч оперативники Міндоходів на Львівщині зареєстрували 9 правопорушень, пов’язаних з використанням офшорів

Цьогоріч оперативники Міндоходів на Львівщині зареєстрували 9 правопорушень, пов’язаних з використанням офшорів

21.11.13 12:26 0 692
За 10 місяців цього року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за матеріалами оперативників Головного управління Міндоходів у Львівській області зареєстровано 116 кримінальних правопорушень, в тому числі 82 тяжких та особливо тяжких. До суду скеровано матеріали щодо 26 кримінальних правопорушень, з них 18 з обвинувальним актом. За кримінальними провадженнями відшкодовано близько 20 млн. грн., накладено арешт на майно на суму 1,3 млн. гривень.
Зусилля оперативних підрозділів Міндоходів було зосереджено на викритті злочинів у пріоритетних сферах економічної діяльності Львівської області, зокрема у зовнішньоекономічній – імпортно-експортних операціях, особливо сумнівних операціях з офшорами. Так, 22 кримінальних правопорушення зареєстровано стосовно суб’єктів господарювання-імпортерів. Щодо СГД, які здійснювали зовнішньоекономічні операції з офшорами та країнами з пільговим оподаткуванням, зареєстровано 9 кримінальних правопорушень. Стосовно СГД, які здійснювали експорт продукції, нетипової для основного виду діяльності, зареєстровано 2 кримінальних правопорушення, 9 – стосовно користувачів «конвертаційних центрів».
Щодо суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність із використанням електронних платіжних систем, в тому числі, проводять торговельні операції з використанням мережі Інтернет, та СГД, що надають послуги з використанням програмно-технічних комплексів самообслуговування, зареєстровано 5 кримінальних правопорушень. Відшкодовано 500 тис. гривень. За результатами відпрацювання учасників і замовників державних закупівель зареєстровано 20 кримінальних проваджень, 8 – стосовно великих боржників, за трьома з яких матеріали скеровано до суду. Загальна сума відшкодованих збитків за цими кримінальними провадженнями складає близько 10 млн. гривень.
З незаконного обігу вилучено матеріальних цінностей на 30,5 млн. грн., в т.ч. товарів підакцизної групи – на 6,8 млн. гривень. Припинено діяльність 10 підпільних цехів з виробництва алкогольної продукції.

Головне управління
Міндоходів У Львівській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: на ...
Наступна новина: Микола Гриценко: «Настав ...

КОМЕНТАРІ