Післядипломна педагогічна освіта Хмельниччини постійно розвивається

Післядипломна педагогічна освіта Хмельниччини постійно розвивається

22.11.13 10:51 0 625
Освіта належить до пріоритетних напрямків державної політики нашої держави. Виступаючи стратегічним ресурсом соціально-економічного, культурного і духовного розвитку суспільства, вона сприяє поліпшенню добробуту людей, забезпеченню національних інтересів, зміцненню міжнародного авторитету та формуванню позитивного іміджу держави. Поряд з цим створюються умови для самореалізації кожної особистості.

Саме ці положення закладено в основу соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, Національної стратегії розвитку освіти на період до 2021 року і є одними із основних напрямків у роботі обласної державної адміністрації.

Неабияку роль у розвитку педагогіки відіграють наукові доробки провідних педагогів-новаторів та науковців у галузі освіти. Аби поділитися з колегами своїми напрацюваннями, лідери педагогічної ниви зібралися на науково-практичній конференції, присвяченій „Модернізації методичної та науково-педагогічної служб в системі післядипломної педагогічної освіти”. Привітати учасників заходу завітав перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко.

Вадим Дмитрович зазначив, що одним з пріоритетних завдань післядипломної педагогічної освіти, визначених Національною стратегією розвитку освіти України 2012-2021 роки, є модернізація системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників, забезпечення її випереджувального характеру відповідно до потреб реформування системи освіти, її інноваційного розвитку. Необхідною складовою системи післядипломної освіти є реалізація провідних технологій професійного вдосконалення педагогів. Ці завдання набувають особливого значення в умовах упровадження нових державних стандартів освіти.

Говорячи про діяльність методичної та науково-педагогічної служб у системі післядипломної освіти, посадовець перш за все акцентував увагу на роботі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, що забезпечує супровід процесу модернізації освіти Хмельниччини.

Протягом цього року заклад організував підвищення кваліфікації 5557 педагогів (272 групи за 39 освітніми напрямками – від вихователя ДНЗ до керівника навчального закладу).

Вадим Гаврішко наголосив, що шня конференція якраз і актуалізує проблеми науково-методичного супроводу діяльності педагогічних кадрів, проблеми ефективної координації інституту післядипломної педагогічної освіти з методичними кабінетами, педагогічними колективами.

Посадовець висловив переконання, що буде винайдено чимало шляхів ефективного впровадження нового Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти та відбудеться обмін досвідом щодо підвищення якості методичної та науково-педагогічної роботи.

Вадим Дмитрович у ході заходу виконав почесну та водночас приємну місію – нагородив Грамотами облдержадміністрації кращих з кращих працівників освітянської ниви за їх вагомий внесок у розбудову педагогіки. Також побажав усім учасникам конференції плідної роботи та корисних результатів на благо нашої незалежної Держави.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Андріян Гутник: ...
Наступна новина: За пропозицією керівництва ...

КОМЕНТАРІ