Львівщина: "Новий час" представив антиалкогольну програму у Вовчатичах на Жидачівщині

Львівщина: "Новий час" представив антиалкогольну програму у Вовчатичах на Жидачівщині

22.11.13 10:57 0 670
20 листопада 2013 року у селі Вовчатичах Жидачівського району тріо священиків "Новий час" подарували глядачам свій концерт у рамках акції "Вставайте! Ходімо!". Захід відбувся за сприяння Львівської облради та підкомісії Української греко-католицької церкви "За тверезість життя". У духовно-мистецькій акції, спрямованій проти алкоголізму та інших залежностей, взяли участь депутат Львівської обласної ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Левко Дуда та активісти Жидачівської "Свободи".

Цей виступ припав на день уродин керівника колективу – отця Романа Назаркевича, який отримав вітання від місцевої громади та депутатів-свободівців.

Упродовж двох годин звучали пісні, що проповідують найвищі життєві цінности: віру в Бога та любов до рідної матері, віддане служіння Україні та співчуття до ближнього. Також в рамках заходу, спрямованого на духовне відродження, було представлено відеокліп про згубну дію алкоголю. Настоятель місцевого храму подякував за прекрасний виступ.

Три роки бездоріжжям, в холод і спеку "Новий час" поспішає до великих міст і маленьких сіл, аби проповідувати справжні цінності та несті культуру тверезості серед українських громад. Тріо представляє три концертні програми – духовно-патріотична "З Богом і Україною", антиалкогольна "Вставайте, ходімо!" та євангелізаційна для молоді "Запали свічу!".

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної організації ВО "Свобода"
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Івано-Франківщина: на ...
Наступна новина: Чернівці: Медичні ...

КОМЕНТАРІ