Голова Тернопільської ОДА запросив голову Верховної Ради України відвідати область з робочою поїздкою

Голова Тернопільської ОДА запросив голову Верховної Ради України відвідати область з робочою поїздкою

22.11.13 09:30 0 753
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян під час робочої поїздки до Києва провів зустріч з головою Верховної Ради України Володимиром Рибаком.

Керівник Тернопільщини доповів очільнику парламенту про соціально-економічну та політичну ситуацію в області, а також про перспективи розвитку регіону. Крім цього, сторони обговорили проект постанови щодо відзначення 75-річчя Тернопільської області, яке святкуватимуть наступного року.

Валентин Хоптян та Володимир Рибак також обговорили нещодавній візит до парламенту України школярів Козівської ЗОШ №2. Голова ВРУ Володимир Рибак подякував керівнику області за організацію поїздки дітей до столиці, а також передав вітання учням та вчителям школи. Володимир Рибак підтвердив свої слова керівнику області, що наступного року докладе зусиль, аби у Козові добудували басейн.

Крім цього, Валентин Хоптян запросив голову ВРУ Володимира Рибака відвідати Тернопільщину. Керівник парламенту пообіцяв, що така поїздка відбудеться найближчим часом.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: На Хмельниччині ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ