На Тернопіллі міліціонери розшукують шахрая, котрий видурив у жертви більше чотирьох тисяч

На Тернопіллі міліціонери розшукують шахрая, котрий видурив у жертви більше чотирьох тисяч

24.11.13 18:49 0 437
Понад чотири тисячі гривень віддав підприємець з села Острів Тернопільського району незнайомцеві за портативний комп’ютер, та товару так і не дочекався. Зі скаргами на шахрая та наріканнями на власну довірливість прийшов до працівників міліції.

Зі слів потерпілого, невідомий чоловік підійшов до нього з проханням встановити на цілій партії комп’ютерної техніки програмне забезпечення. Оскільки острівчанин працює в цій сфері, то охоче погодився на пропозицію. А ще його зацікавив ноутбук, запропонований незнайомцем. З описаних параметрів техніка тягнула на тисяч сім-вісім, а добродій попросив за товар трохи більше чотирьох тисяч.

Наступного дня чоловіки домовилися зустрітися і обговорити деталі ділової співпраці. Проте названий ім’ям «Сергій» незнайомець зателефонував і попросив острівчанина забрати його з території митниці. 31-річний підприємець погодився. Далі молодик попросив підвести його до податкової, звідти – до районної ради. Доправляючи майбутнього ділового партнера до таких солідних державних установ, підприємець навіть не здогадувався, що все це план великої шахрайської схеми. Як збагне згодом, зловмисник таким чином викликав у нього довіру, і йому це вдалося.

Вийшовши з приміщення районної ради, куди, зрештою, доступ не обмежений ні для кого, зловмисник підійшов до автомобіля острівчанина і знову повів мову про ноутбук. Мовляв, давай гроші, а я зараз принесу тобі техніку. Підприємець відрахував обумовлену суму і віддав її пройдисвітові. Той знову зайшов до будівлі. Більше ні грошей, ні комп’ютера, ні «ділового партнера» потерпілий не бачив. Коли сам спробував з’ясувати, куди з приміщення державної установи зник лиходій, виявив, що у вестибюлі є інший вихід – у двір.

Даний факт внесений до єдиного реєстру досудових розслідувань. Міліціонери ведуть пошуки підозрюваного, а також звертаються за допомогою до громадян. Якщо хтось знає молодого чоловіка віком приблизно тридцять років, високого зросту, худорлявого, якого вибачите на цих кадрах, зателефонуйте до Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ – 27-12-30, 067-259-15-18 або 102 у будь-яке відділення міліції.

Cектор зв’язків з громадськістю

УМВС в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ