На Тернопіллі валентин Хоптян у вільний від роботи час захоплюється футболом і рибалкою

На Тернопіллі валентин Хоптян у вільний від роботи час захоплюється футболом і рибалкою

25.11.13 08:53 0 1016
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян розповів про свої захоплення студентам вищих навчальних закладів області, які є членами обласної молодіжної адміністрації. Зустріч керівника області з молоддю відбулася 22 листопада і тривала понад дві години.

Валентин Хоптян детально розповів про проведену за три роки роботу, а також поділився планами на майбутнє, ознайомив студентів із завданнями та функціями департаментів та управлінь.

Чи не найбільше справило враження на молодь робочий кабінет керівника області, а також розмова за чашкою кави. Студенти фотографувалися на робочому місці голови ОДА, а також поцікавилися життям керівника області поза роботою.

«Відверто, вільного часу практично немає. Не встигаю достатньо приділити увагу своїй сім`ї – в мене четверо дітей, дві онучки. Ображаються, що дідусь рідко приїжджає. Люблю рибалку, але на неї теж часу не вистачає. Люблю футбол», - поділився Валентин Хоптян.

По завершенні зустрічі голова ОДА заявив, що йому приємно було зустрітися з молодими і активними людьми, які цікавляться життям краю, держави. Також він висловив сподівання, що за підтримки влади ініційовані проекти представників молодіжної адміністрації - «Я - волонтер», «Дністровський каньйон – туристичне диво України» та «Школа громадської активності» будуть реалізовані.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: Звернення депутатів ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...

КОМЕНТАРІ