Завершився ІІ етап Кубку Націй з санного спорту

25.11.13 09:04 0 1136
В австрійському місті Іглс завершився ІІ етап Кубку Націй з санного спорту, який відбувся в період з 22 до 24 листопада ц.р. Збірна команда України, основу якої складають санкарі Львівщини, виборює ліцензії на право участі у 22-х Зимових Олімпійських Іграх у м.Сочі.

На санній трасі Іглса Андрій Кісь у змаганнях серед чоловіків показав 25 результат, Андрій Мандзій виявився на 32 позиції серед 52 спортсменів. Антон Дукач не фінішував.

Серед жінок, яких стартувало 41 учасниця, львів’янки Марина Галайджян була 28-ю, Олена Стецків – 29, Анастасія Полуситок - 36. Олена Шмухова не фінішувала.

Серед 23 двомісних екіпажів Олександр Оболончик-Роман Захарків виявилися на 16 місці, Іван Винницький-Анатолій Легедза – на 22 місці.

В командній естафеті українці у складі М. Галайджян, А. Кісь, О. Оболончик-Р. Захарків фінішували одинадцятими. Зазначимо, що в командній естафеті путівки на Сочі отримають 14 команд.

Загалом після двох проведених етапів (Ліллегаммер, Іглс) українські санкарі посідають такі місця:

Жінки

Олена Стецків – 23 місце в рейтингу Кубку націй (35 очок) та 31 місце в заліку Кубка світу
Марина Галайджян – 30 місце в рейтингу Кубку націй (23 очки) та 39 місце в заліку Кубка світу
Олена Шмухова – 32 місце в рейтингу Кубку націй (22 очки) та 35 місце в заліку Кубка світу
Анастасія Полуситок – 33 місце в рейтингу Кубку націй (21 очко) та 38 місце в заліку Кубка світу.

При цьому варто зауважити, що для участі в зимових Олімпійських Іграх в Сочі буде відібрано 30 жіночих санок. Наразі в олімпійському рейтингу львів’янки Олена Стецків – 27; Олена Шмухова - 31; Анастасія Полуситок – 33; Марина Галайжян – 34.

Чоловіки

Андрій Кісь – 28 місце в рейтингу Кубку націй (30 очок) та 41 місце в заліку Кубка світу
Андрій Мандзій – 32 місце в рейтингу Кубку націй (22 очки)
Антон Дукач – 45 місце в рейтингу Кубку націй (2 очки) та 62 місце в заліку Кубка світу.

Для участі в зимових Олімпійських Іграх в Сочі буде відібрано 40 одномісних чоловічих екіпажів. Наразі в олімпійському рейтингу львів’яни Андрій Кісь – 31, Антон Дукач – 51.

Двійки

Олександр Оболончик-Роман Захарків – 17 місце в рейтингу Кубку націй (50 очок) та 26 місце в заліку Кубка світу;
Іван Винницький-Анатолій Легедза – 18 місце в рейтингу Кубку націй (43 очки) та 27 місце в заліку Кубка світу.

Для участі в зимових Олімпійських Іграх в Сочі буде відібрано 20 чоловічих пар. Наразі в олімпійському рейтингу екіпаж О.Оболончик-Р.Захарків на 20 місці, а І.Винницький-А.Легедза – на 21 місці.
Попередня новина: Юрій Михальчишин: "На ...
Наступна новина: В Луцьку центру ...